Dell Technologies در نظر دارد VMware را به یک شرکت مستقل تبدیل نماید

دل این واگذاری را راهی برای ارائه انعطاف پذیری استراتژیک بیشتر به هر شرکت و بهبود کارایی ساختار سرمایه می داند و در عین حال رتبه بندی اعتباری VMware را حفظ می کند و خود را نیز بهبود می بخشد.

این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد Dell Technologies 81٪ از سهام عمده خود را در غول مجازی سازی VMware را واگذار خواهد کرد با این اقدام دو شرکت دولتی مستقل ایجاد می شود که مایکل دل همچنان رئیس و مدیر عامل شرکت Dell Technologies و همچنین رئیس هیئت مدیره VMware است.

با ادامه جستجوی مدیر عامل دائمی ، Zane Row مدیر موقت VMware خواهد بود.

Dell Technologies در ارائه سهام خود ، آنچه را که مزایا و منطق معامله می داند ، بیان کرد. به طور خلاصه ، دل این اسپین آف را راهی برای ارائه انعطاف پذیری استراتژیک بیشتر به هر شرکت و بهبود کارایی ساختار سرمایه می داند و در عین حال اعتبار VMware را حفظ می کند و رتبه خود را نیز بهبود می بخشد. دل قصد دارد از درآمد حاصل از VMware – که تخمین زده می شود بین 9.3 تا 9.7 میلیارد دلار باشد – برای پرداخت بدهی خود استفاده کند.

دل همچنین گفت که قصد دارد رابطه استراتژیک سودمند متقابل را که هم اکنون پس از چرخش برقرار است ، از جمله توسعه مشترک محصولات و هم ترازی در فروش و بازاریابی حفظ کند.

هشدار سازمان NSA در خصوص سوء استفاده هکرهای روسی از نقص امنیتی VMWARE

مایکل دل در بیانیه ای آماده گفت: “با تغییر نوع شراکت VMware ، ما انتظار داریم که فرصت های رشد بیشتری را برای Dell Technologies و همچنین VMware ایجاد کنیم و ارزش قابل توجهی را برای سهامداران باز کنیم.” “هر دو شرکت شرکای مهم باقی خواهند ماند ، و Dell Technologies را با مزیت متمایز در چگونگی ارائه راه حل به مشتریان ، در اختیار شما قرار می دهد. در عین حال ، Dell Technologies به مدرن سازی زیرساخت های اصلی و مشاغل رایانه خود ادامه خواهد داد و از طریق یک اکوسیستم باز برای رشد از فرصت های جدید استقبال می کند. در ابر ترکیبی و خصوصی ، لبه و مخابرات. “

VMware ، در سال 1998 تاسیس شد ، توسط EMC در سال 2004 خریداری شد ، و EMC توسط Dell در سال 2016 خریداری شد. دل از سال گذشته در حال بررسی تغییرات  استفاده از VMware است .

به نظر می رسد این واگذاری همچنان دنباله آن مسیر باشد. دل در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد که انتظار می رود معامله در سه ماهه چهارم تقویم 2021 بسته شود. پس از بسته شدن ، VMware سود نقدی ویژه 11.5 تا 12 میلیارد دلاری را به همه سهامداران VMware ، از جمله Dell Technologies توزیع می کند. Dell Technologies درآمد حاصل از برآورد خود را با توجه به مالکیت 80.6٪ فعلی خود در VMware تأمین می کند.

 

باج افزار در محیط مجازی ESXi

هکرها در حال یافتن سرورهای vcenter آسیب پذیر هستند CVE-2021-21972

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code