ناپدید شدن پیام ها در گروه های WhatsApp ممکن است تغییر کند

WhatsApp ویژگی ناپدید شدن پیام را در نوامبر سال گذشته معرفی کرد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد پیام هایی ارسال کنند که پس از هفت روز به طور خودکار حذف می شوند. تا کنون ، این برنامه برای ادمین گروههای WhatsApp در دسترس بود.

بر اساس گزارش WaBetaInfo ، این ویژگی به زودی ممکن است در دسترس هر عضو گروه WhatsApp قرار گیرد. برنامه پیام رسانی فوری متعلق به فیس بوک آخرین نسخه بتا را در نسخه اندروید 2.21.8.7 که در آن ویژگی آینده مشاهده شده است ، ارائه داده است.

این گزارش می گوید: “WhatsApp اکنون امکان تغییر پیام های ناپدید شده از هر عضو گروه را دارد ، اگر مدیر این امکان را غیرفعال نکند.” این بدان معنی است که هر عضو گروه قادر به ارسال پیام های ناپدید شده در چت های گروهی WhatsApp خواهد بود.

WaBetaInfo پلتفرمی است که از جدیدترین و ویژگی های آینده WhatsApp ردیابی می کند. در گزارش خود ، WaBetaInfo همچنین تصویری از یک تنظیم چت گروهی را به اشتراک گذاشته است. این نشان می دهد که گزینه “ویرایش اطلاعات گروه” برای انعکاس تغییرات اخیر به روز شده است. اکنون شامل تنظیمات پیام در حال ناپدید شدن است که برای «همه شرکت کنندگان» و «فقط سرپرستان» در دسترس خواهد بود.

همچنین گزارش شده است که واتس اپ در حال آزمایش است تا زمان ناپدید شدن پیام ها از 7 روز فعلی را به 24 ساعت کاهش دهد. این اولین بار در مارس امسال گزارش شد که WaBetaInfo در توییت خود نوشت: “WhatsApp در حال آزمایش توانایی تنظیم پیام ها برای ناپدید شدن پس از 24 ساعت است”.

ده تا از جدیدترین و خطرناکترین ویروس و تهدیدات مخرب در سال 2020

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code