هکر ها سورس کد فایروال StormShield را به سرقت بردند
شرکت برجسته امنیت سایبری StormShield فرانسه فاش کرد که سیستم های آنها هک شده است و  هکرها به سیستم پشتیبانی این شرکت دسترسی پیدا کرده و کد منبع نرم افزار فایروال Stormshield Network Security را به سرقت برده اند.

StormShield یک شرکت امنیت سایبری فرانسوی است که دستگاه های فایروال UTM (Unified Threat Management) ، و راه حل های امنیتی در خصوص  امن سازی مدیریت پرونده را توسعه می دهد.

SNi40 StormShield تنها فایروال صنعتی است که گواهینامه امنیت سطح اول (CSPN) را از Agence nationale de la sécurité des systèmes d’information فرانسه (ANSSI) دریافت کرده است.

StormShield فاش کرد که هکرها  در حین حمله به برخی از سورس کدهای SNS (Stormshield Network Security)  دسترسی پیدا کرده اند هرچند می گویند که تغییری در سورس کدها رخ نداده است.

از آنجایی که سیستم عامل Stormshield Network Security (SNS) هسته اصلی فایروال های UTM شرکت می باشد  ، نشت کد منبع این شرکت ممکن است منجر به یافتن اشکالاتی شود که  مهاجمان می توانند برای سوء استفاده از دستگاهها استفاده کنند .

از آن جایی که دستگاههای StormShield SNS معمولاً توسط دولت فرانسه ، سازمانهای دفاعی و بازار SMB اروپا استفاده می شوند این نشت اطلاعات نگران کننده است .

پس از اطلاع از حمله ، ANSSI اظهار داشت که “تصمیم گرفته اند صلاحیت ها و تأییدیه های محصولات SNS و SNI را تحت بررسی مجدد قرار دهند.”

لینک مطلب

دسترسی هکرهای روسی به بخشی از سورس کدهای مایکروسافت

 

هکرها اطلاعات واکسن سرقت شده Pfizer COVID-19 را به صورت آنلاین انتشار داده اند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code