کسپرسکی غول امنیت جهانی و شرکت امنیت سایبری ربات Alias ​​Robotics اعلام کرده اند که با هدف افزایش حفاظت از روبات های مورد استفاده در زیرساخت های فناوری عملیاتی (OT) همکاری می کنند.

در بسیاری از عملیات صنعتی ، ربات ها – یکی از اجزای اصلی صنعت – نوع دیگری از نقطه پایانی را در تنظیمات OT(operational technology ) نشان می دهند که باید ایمن باشند. با این حال ، از آنجا که ربات ها سیستم های جداگانه ، پیچیده و متصل با پروتکل ها و ابزارهای خاص هستند ، حفاظت از آنها نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد دارد.

طبق یک مطالعه موردی از Kaspersky و Alias ​​Robotics ، راه حل های ارائه شده توسط هر شرکت می تواند به طور موثر برای جلوگیری از حمله به شبکه های OT ربات ها ، سخت کردن ایستگاه های کنترل و محافظت از نقاط انتهایی ربات با هم کار کند.

ویکتور مایورال ویلچس ، مدیر CTO و بنیانگذار Alias ​​Robotics گفت: “ربات ها شبکه ها ، فناوری ها ، الزامات ایمنی و اولویت های کاری خود را دارند که باید به همه آنها رسیدگی شود.” وی افزود: “این سیستم ها اقدامات امنیتی سایبری ویژه ای را می طلبند که برای اطمینان از آسیب رساندن به افراد ضروری است در نقطه پایانی اتفاق بیفتد.

با ادغام سیستم ایمنی ربات (RIS) مربوط به Alias ​​Robotics و  Kasperky Industrial CyberSecurity ، مشتریان ما اکنون می توانند از ربات های خود با RIS محافظت کرده و امنیت زیرساخت های ICS خود را از طریق راه حل Kaspersky به طور یکپارچه مدیریت کنند.

” آنتون شیپولین ، سرپرست مشاغل تجاری ، Kaspersky Industrial CyberSecurity ، کسپرسکی ، اضافه کرد که با پیچیده تر شدن زیرساخت های OT ، افزودن امنیت برای تمام قسمتها و لایه های مختلف آن مهم است. “اقدامات و ابزارهای حفاظتی باید هموار با یکدیگر کار کنند تا کل محیط را بدون هیچ شکافی پوشش دهند. با توجه به افزایش روزافزون ربات های صنعتی ، مشارکت با Alias ​​Robotics این امکان را به مشتریان ما می دهد که امنیت زیرساخت های شبکه روباتیک خود را قابل اطمینان تر کنند.

7 چارچوب و فریمورک امنیت سایبری که به کاهش خطر سایبری کمک می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code