براساس آخرین اخبار سامسونگ قدرتمندترین دستگاه Galaxy را در رویداد Galaxy Unpacked در تاریخ 28 آوریل راه اندازی می کند

غول لوازم الکترونیکی مصرفی سامسونگ آماده راه اندازی رویداد بعدی خود است. این شرکت رویداد جدید Galaxy Unpacked را برای تاریخ 28 آوریل ساعت 10 صبح به وقت ET  اعلام کرده است. در تیزر به اشتراک گذاشته شده ، سامسونگ اشاره می کند که این دستگاه قدرتمندترین دستگاه Galaxy است.

این شرکت هنوز مشخص نکرده است که چه چیزی را در این مراسم راه اندازی خواهد کرد ، اما طبق گفته های ایوان بلاس ، از سامسونگ انتظار می رود لپ تاپ های جدید Galaxy را راه اندازی کند. گفته می شود که لپ تاپ های Galaxy Book توسط پردازنده های نسل یازدهم اینتل تغذیه می شوند.
برخی شایعات همچنین حاکی از آن است که سامسونگ در حال کار بر روی سری جدید لپ تاپ های Galaxy Book Pro است. گفته می شود این لپ تاپ ها با صفحه نمایش OLED 13.3 و 15.6 اینچی ارائه می شوند. همچنین انتظار می رود این لپ تاپ ها از پشتیبانی S Pen بهره مند شوند.
بنابراین ، این احتمال وجود دارد که در رویداد Galaxy Unpacked 28 آوریل شاهد راه اندازی لپ تاپ از سامسونگ باشیم.
به تازگی ، سامسونگ گوشی هوشمند Galaxy Quantum 2 خود را راه اندازی کرده است. این تلفن هوشمند با چیپست تولید تعداد تصادفی کوانتومی (QRNG) همراه است.
در بیانیه رسمی ، این شرکت گفت: “چیپست تولید اعداد تصادفی کوانتومی با تولید اعداد تصادفی خالص غیر قابل پیش بینی و بدون الگو ، به استفاده ایمن از سرویس های حیاتی امنیتی مانند احراز هویت ، امور مالی و پیام رسان ها کمک می کند.” که انتظار می رود سامسونگ بعنوان  هوشمند Galaxy A82 را در بازارهای جهانی عرضه کند.

Samsung Galaxy Quantum2 (aka Galaxy A82 5G)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code