تلفن های نوکیا از خدمات بی سیم 5G ارزان قیمت اختصاصی استفاده خواهند نمود
HMD Mobile در اواخر آوریل ابتدا در انگلستان و سپس در کشورهای دیگر فعالیت خود را شروع می کند.

در حال حاضر هنگام خرید تلفن جدید ، یک شرکت دستگاه را تولید می کند و دیگری اتصال شبکه را فراهم می کند. این یک مدل آزمایش شده است ، نمونه ای که در طول این سالها بسیار به ما خدمت کرده است. اما اکنون یک سازنده تلفن تصمیم گرفته است این دور مورد را با هم ترکیب نماید.

HMD Global ، سازنده تلفن های نوکیا ، شبکه خود را در انگلستان راه اندازی کرده است که امیدوار است به تدریج در سایر کشورها نیز گسترش یابد. این بدان معناست که اکنون هنگام خرید تلفن نوکیا از HMD ، امکان ثبت نام در شبکه آن را نیز خواهید داشت. (حتی اگر تلفن نوکیا ندارید می توانید وارد سیستم شوید اما به نظر می رسد که این گوشی ها برای قرار گرفتن در کنار هم ساخته شده اند.)
سرویس HMD Mobile در اواخر آوریل راه اندازی می شود و همان چیزی است که به عنوان اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه یا MVNO شناخته می شود ، به این معنی که این سرویس در بالای یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی مستقر با زیرساخت های شبکه خود مانند GiffGaff و Tesco Mobile قرار دارد.  بسته های پیشنهادی از مکالمه نامحدود انگلیس / اتحادیه اروپا ، پیامک ها و 1 گیگابایت داده در ماه از 6.50 پوند در ماه شروع می شود و از طریق وب سایت نوکیا در دسترس خواهد بود.

آسیب پذیری در شبکه های مستقل 5G کاربران را در معرض حملات قرار می دهد

فروشنده بی سیم در زمان راه اندازی 5G ارائه نمی دهد ، اما HMD گفت هدف این است که “5G آماده باشد”. اطمینان از اینکه 5G شبکه آن ارائه می دهد ، گام مهمی برای HMD خواهد بود ، با توجه به اینکه یکی از جذابیت های اصلی خط تلفن جدید نوکیا ، استفاده از تراشه های 5G با قیمت مناسب است.

فلورین سیچه ، مدیر عامل HMD Global در جلسه توجیهی پیش از رویداد راه اندازی روز پنجشنبه این شرکت ، گفت: تصمیم برای ارائه خدمات شبکه با محبوبیت روزافزون خرید یک تلفن جدید آنلاین به جای مراجعه به یک فروشگاه خرده فروشی فیزیکی ایجاد شده است. وی گفت: “ایده اصلی این است که این تجربه خرید را گسترش داده و تا حد امکان یکپارچه تر کنیم.”

مودم جدید X65 5G کوالکام دانلود با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code