افزونه Chrome هنگام خوردن چیپس های پر سر و صدا زیرنویس های YouTube را روشن می کند
افزونه جدید Google Chrome مجهز به هوش مصنوعی اگر تشخیص دهد که چیپس های پر سر و صدایی می خورید ، به طور خودکار افزونه های YouTube را روشن می کند.

برای سهولت در تماشای فیلم های YouTube ، آژانس خلاق Happiness Saigon با همکاری Frito-Lay برنامه افزودنی مرورگر “Lay’s Crispy Subtitles” را ایجاد کرد که به طور خودکار زیرنویس های YouTube را در صورت تشخیص چیپس خوردن فعال می کند.

هشدار مهم به همه کاربران: Google Chrome را بلافاصله بروزرسانی نمایید

 

برای رسیدن به این هدف ، Happiness Saigon یک الگوریتم هوش مصنوعی را با استفاده از 178 ساعت ضبط افرادی که چیپس از سراسر جهان می خورند ، آموزش داد.
وقتی میکروفون ما صدای پر سر و صدا خوردن چیپس را گرفت ، BleepingComputer برنامه افزودنی را امتحان کرد و به طرز خوشایندی از نحوه روشن شدن برنامه افزودنی زیرنویس های YouTube شگفت زده شد.

تماشاگران YouTube می دانند چه زمانی افزونه Lay’s Crispy Subtitles در حال کار است زیرا هنگام فعال کردن زیرنویس ها ، آرم افزونه را نیز در گوشه سمت راست بالای فیلم نشان می دهد ، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

افزونه Chrome هنگام خوردن چیپس های پر سر و صدا زیرنویس های YouTube را روشن می کند
BleepingComputer برخی آزمایشات را با سایر گروه های غذایی مانند بادام زمینی ، هویج و غلات انجام داد.

در حالی که بادام زمینی و هویج به اندازه کافی پر سر و صدا یا ترد نبودند ، خوردن غلات همچنین در تست های ما امکان نوشتن زیرنویس را فراهم می کرد تا ببینید چه عواملی باعث ایجاد پسوند می شوند.

با این حال ، ممکن است بسته به میزان سر و صدا خوردن غذای خود ، نتایج شما متفاوت باشد.

لینک مطلب

میلیون ها کاربر 28 افزونه مخرب Chrome و Edge را بارگیری کردند

 

آسیب پذیری های متعدد در Google Chrome امکان اجرای خودسرانه کد را دارد هرچه سریعتر بروزآوری کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code